Wynk Music: MP3 & Hindi Songs

Müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 68.1 MB
  • Version 1.7.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Airtel
Wynk Music, sevdiğiniz en iyi şarkıları tek tuşla çalma listenize ekleyebileceğiniz müzik uygulamasıdır.

Son Bollywood hitlerinden yükselen uluslararası sanatçıların 3 milyondan fazla şarkısının yer aldığı Wynk Music: MP3 & Hindi Songs uygulaması, pop, rock, bhangra, romantik, dans veya klasik gibi pek çok müzik türüne rastlayabileceğiniz bu uygulama ile çeşitli dillerde müzik keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Çalma listesinden sınırsınız şarkı indirebileceğiniz Wynk Music uygulamasıyla ruh halinize uyacak şekilde müzik arşivi oluşturabilirsiniz. Kişiselleştirme özelliği sayesinde şarkı kütüphanenizi oluşturabilir, Dünyanın en popüler sanatçılarından gelen şarkıları kolayca indirebilirsiniz.

Nigam, Mohit Chauhan, Amit Trivedi, Rahat Fateh Ali Khan, Salman Khan, Varun Dhawan, Kangana gibi Bollywood aktörlerinin oynadığı en eski ve en yeni şarkılarını da görüntüleyebilir, isteğinize göre cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Sınırsız çevrimiçi akış ve şarkı indirmelerini ücretsiz olarak gerçekleştirebileceğiniz Wynk Music uygulamasında 3 milyondan fazla şarkı yer almaktadır. Yüksek kalitedeki müzik akışı sunan bu uygulama, son teknolojiye sahip mp3 müzik çalara da sahiptir. Düşük internet hızında bile tampon müzik akışı sağlayan bu uygulama, binlerce küratörlü çalma listesini oluşturmanıza da imkân tanır.

En popüler şarkıları kesintisiz bir şekilde dinlemek veya cihazınıza yüklemek istiyorsanız, Wynk Music: MP3 & Hindi Songs uygulamasını hemen cihazınıza yükleyin!

Daha Fazla Göster
Wynk Music: MP3 & Hindi Songs indir